SSC adminisztrációs ügyintéző
Győr

Aktív a német nyelvtudásod és szereted az adminisztrációt? Reference number WHCSZ11798

Győr Back SSC adminisztrációs ügyintéző Aktív a német nyelvtudásod és szereted az adminisztrációt? Reference number WHCSZ11798

Tasks

  • Munkaidő nyilvántartással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Munkaidő adatok rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Időadatok folyamatos karbantartása, frissítése, szükség esetén módosítása
  • Időadatokra vonatkozó jelentések, riportok készítése
  • Kapcsolattartás a vállalat németországi telephelyeivel, munkavállalóival írásban és szóban egyaránt
  • Szoros együttműködés az anyacég központi Time Management csapatával

Expectations

  • Közép-vagy felsőfokú végzettség
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • MS Office ismeret, kiemelten Excel
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, proaktív hozzáállás, monotonitástűrő személyiség

Our offer

  • Vonzó alapbér
  • Mozgóbér és cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Home Office lehetőség és rugalmas munkaidő
  • Képzések-továbbképzések támogatása
  • Nemzetközi, stabil hátterű vállalat

Would you like to check the similar positions?